Ftípky

27. března 2008 v 18:51 |  Blbinky a řetězáky
Paní učitelka napíše Pepíčkovi do žákovské knížky : ,,Smrdí, umývat!"Tatínek odpoví : ,,Učit, nečuchat!"
Ptá se manžel : ,, Maruško, kde je ten čaj?" Manželka se rozčiluje: ,, Prosím tě nikdy nic nemůžešnajít! Čaj je přece nahoře v lékárničce v krabičce od kakaa a s nápisem sůl!!
Jsou dvě zmije- Jája a Mája. Jája se ptá své starší sestry Máji : ,,Hele ségra, jsme jedovaté?"Mája povídá : ,,Jo!" Jája se lekne: ,,A sakra! Já se kousla do jazyka!
,,Pepo, jak můžeš říct své tetičce, že je hloupá?! Okamžitě za ní běž a omluv se!"- ,, Dobře, mami.Teto omlouvám se, že jsi hloupá!"
,, Tady jsem vám napsal recept, paní.",,Pane doktore, vy také rád vaříte?"
Přijde školák domů a říká otci: ,, Tati, paní učitelka nám říkala, že si lidé mají pomáhat.",, Ovšem to je správné." povídá otec,,Tak mi uděláš ten úkol z matematiky, viď ?"
Povídají si děda s vnoučkem. Děda povídá : ,,Počkej vnoučku, dám ti čistou dvacku." Vnuk odpoví:,, Ale dědo, nemusíš se trápit, mně stačí i špinavá stovka."
Na nádraží : ,, Jede ten vlak na Písek?",,Ne na elektřinu, vole!"
- Učitelka výtvarné výchovy:"Honzíku,proč si tatínkovi nakreslil modré vlasy?" "Protože nemám plešatou pastelku!"
- Ve čtyři hodiny ráno zvoní telefon u učitele.Ten zvedne sluchátko a tam se ozve:"Spíš" "Spím,"odpoví ospalý učitel "A my se ještě učíme!!!!!!!"
- "O čem přemýšlíš?" "O tom,jak to měli žáci dříve ve škole lehčí!Třeba za vlády Karla IV.končil dějepis na straně osmnáct."
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama